Forum Decoupage24

• 16 GRUDZIE? 2017, 04:17:02
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zalogowani i czynnie uczestniczący w życiu F-m, po uzyskaniu odpowiedniej ilości postów, mają dostęp do Działów ogólnie niewidocznych takich jak - Sklepy, Nasze tajemnice czy Prośby o porady.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: scrapbooking, cardbooking inspiracji  (Przeczytany 2894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inspiracja

• Stały bywalec
scrapbooking, cardbooking inspiracji
« dnia: 19 Marzec 2014, 09:07:05 »

Witam koleżanki scrapowe i kartkowe .itp na tym dziale. Pierwsze kartki zamieściłam na " Nasze prace inne niz decoupage" i myślałam ,że spróbowałam i kniec. No nie koniec. :D Zaraziłam się i teraz tylko w tym siedzę tzn. w kartkach , ale strasznie mnie ciągnie by zrobić exploding box. Włożyłam w nie dużo cierpliwości [ i nie tylko]. Oto moje prace które wykonałam z materiałów, które mam.

inspiracja

• Stały bywalec
Odp: scrapbooking, cardbooking inspiracji
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Marzec 2014, 09:14:53 »

Przepraszam ,że na raty , ale cały czas uczę się wstawiać zdjęcia na forum. Więc teraz następne prace.

inspiracja

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Marzec 2014, 09:43:03 »

i mooże teraz uda mi się następne dodać...nadal się uczę

inspiracja

• Stały bywalec
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Marzec 2014, 21:58:30 »

Jakoś nikt nic nie napisał... :( nawet nie wiem co w nich jest nie tak ???  Robiłam dzisiaj Hogisowe róże i wreszce udało mi się zrobić - tak myślę.

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • po sesji... ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Marzec 2014, 22:12:09 »

Róże piękne :)
O karteczkach chciałam dziś napisać, ale nie umiałam zebrać słów. Nie chciałabym Cię urazić, ale wydaje mi się, że w każdej jest za dużo detali, które nie do końca ze sobą grają.
W sumie to nie wiem nadal, co chciałam napisać...
Z poważaniem - hogis

Nowy hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

inspiracja

• Stały bywalec
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Marzec 2014, 22:23:27 »

Hogis - dziękuję za odpowiedź.  :D Cieszę się ,że róże podobają się  - większość pracy wykonuję jedną ręką i dlatego cieszę się jak "coś" mi wychodzi. Jeżeli chodzi o kartki  - czy mogłabyś mi odowiedzieć na jakimś przykładzie o tych niezgranych detalach ? Nie czuję się urażona - wręcz odwrotnie , oczekuję właśnie podpowiedzi co robię nie tak - to są moje początki - pierwsze prace. Z "tworzenia" mam bardzo dużo frajdy, lubię to robić i chcę robić ładne prace.  :D

artemysz

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Marzec 2014, 22:30:39 »

Masz potencjał moja miła, wielki potencjał....robisz to, co lubisz i to jest bardzo fajne.  :-* I dodajesz, dodajesz...upiększasz, upiększasz - aż do zagospodarowania każdego kawałka bazy. Hogis Ci to z pewnością wytłumaczy lepiej.  :) W każdym razie im mniej - tym lepiej i w detalach i w kolorze... :)

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • po sesji... ;)
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Marzec 2014, 22:49:09 »

Jak dobrze, że Cię nie uraziłam :) Trudno mówić drugiej osobie, że coś robi nie tak. Bo z jednej strony każdy ma prawo robić co i jak zechce, a z drugiej chciałoby się dobrze radzić. A wiadomo, że nie każdy chciałby rad słuchać. Daj mi może czas na zebranie myśli. Jutro tu wrócę, bo dziś już słabo kontaktuję.
Z poważaniem - hogis

Nowy hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

Polcia

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Marzec 2014, 09:32:26 »

To może ja... tak nieśmiało...
Specem nie jestem, ale wiem co mi się podoba a co wzbudza mniejszy zachwyt... i od razu dodam, że JA TEZ MAM TEN KŁOPOT.
Kolory u Ciebie kopią po oczach...
O ile kartka z jajkiem w kwiatki i ptaszki (z tego maleńkiego zdjątka) jest moim zdaniem bardzo udana, to reszta pomimo nakładu pracy wygląda... mniej apetycznie.
Jak pisałam wcześniej to przede wszystkim kolory - używasz bardzo mocnych i intensywnych, nasyconych barw. To nie jest zły pomysł. Tylko jeśli tego jest tak strasznie dużo zaczyna kopać to oczkach.
Skąd wiem? Bo mam tak samo... I tak jak pisałam, nie jestem znawcą, tylko oglądaczem, czasem też próbuję... wiem co mi się podoba, może kiedyś osiągnę ten stopień wtajemniczenia, żeby od razu zrobić coś ładnego bez tysięcy przeróbek i poprawek...

Aaa no i róże! Piękne są!

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Marzec 2014, 10:02:29 »

Róże piękne Ci wyszły.
A co do kartek. Ja też znawcą nie jestem, bawię się papierkami trochę od niedawna i też się uczę i podglądam koleżanki.
Ale jeśli chętna jesteś wysłuchać rad to dla mnie zbędne są te piórka. Jeśli już koniecznie mają być to jeden kolor albo w ogóle jedno piórko. Najfajniej jak całość jest spójna kolorystycznie i dwa, trzy kolory. Dla mnie też zbyt dużo i zbyt kolorowo się dzieje. Najfajniejsza dla mnie jest ta ostatnia karteczka, chociaż może wystarczyłyby dwa jajeczka.
I jeszcze  o tej z kurczakiem - ja nie lubię takiego sposobu wycinania motywu - albo po prostu kwadrat, prostokąt albo dokładne wycięcie motywu.
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2014, 10:05:23 by Marzena »
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry

Strona wygenerowana w 0.145 sekund z 29 zapytaniami.