Forum Decoupage

• 26 Wrzesień 2017, 09:21:39
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą przeglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 141   Do dołu

Autor Wątek: Decu Dyzi - Klucznik :)  (Przeczytany 40203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dyzia

• Decupirynka nie pomoże :D
  • http://deququ.blogspot.com/
    • BLOG
Odp: Decu Dyzi-księga
« Odpowiedź #100 dnia: 03 Listopad 2012, 21:07:56 »

Doroti, dziękuję ci ci za pochwałę dla Pana Pelikana, bo mi się też podoba, innym też, ale bardzie motyw od zadku:)
Skrzypce - w sumie chyba fajnie wyszły, co nie? Co mnie cieszy, bo spoglądały na mnie jak wyrzut sumienia, ale przychylam się ku zdaniu, że powinno być trochę mniej, trochę inaczej trochę bardziej wysmakowianiej:) Na swoją obronę mam, że młodą deku wtedy byłam i robiłam co mogłam:) Co się nauczyłam to moje:)
A co do księgi - to zaytuję moją koleżankę, której słowa doskonale oddają ducha tej pracy:
"To brzydactwo jest po prostu powalające"
:)

jotka110

• Decu maniaczka
  • Zlot 2012
Odp: Decu Dyzi-księga
« Odpowiedź #101 dnia: 04 Listopad 2012, 18:40:23 »

Księga - rewelacja!

Dyzia

• BLOG
Odp: Decu Dyzi- dzban
« Odpowiedź #102 dnia: 09 Listopad 2012, 13:44:19 »

Dzbanek:)

martadziadura

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #103 dnia: 09 Listopad 2012, 13:57:49 »

Aż strach wziąć do ręki, żeby się nie rozpadł ze starości  ;D Piękne naturalnie nieregularne spęki, ciekawy motyw, delikatne patynkowe cieniowania - artystyczna praca (jak większość Twoich prac) :) Rozumiem, że jest metalowy emaliowany,a nie ceramiczny ?

Tami

« Odpowiedź #104 dnia: 09 Listopad 2012, 14:08:54 »

Ale piękny, postarzony i spękany dzbanek. Bardzo klimatyczny.
Ah, wracają wspomnienia dzieciństwa jak patrze na kształt tego dzbanka. W pierwszych klasach szkoły podstawowej mieliśmy drugie śniadanie w postaci mleka i drożdżówek (nie było jeszcze wtedy stołówki, bo to była niezbyt duża wiejska szkoła). Kucharki jak przypaliły mleko to czuć go było w całej szkole, a dzieciaki mleko miały podawane właśnie w takich metalowych dzbankach.
Wielką radość mi zrobiłaś tą pracą :)
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

Dyzia

• BLOG
« Odpowiedź #105 dnia: 09 Listopad 2012, 14:24:19 »

Dzięki Tami i Marciu, tak, to taki metalowy i emaliowany, też mam takie wspomnienia jak Tami, więc koniecznie musiałam go kupić, taki biały był i retro...
Miał jedną wadę - na brzuchu nadrukowano wesołą żółtą krówkę:D, więc nie było mi żal go pomalowac.
A w mniejszych dzbankach z dzióbkiem i przykrywką podawano kawę zbożową na koloniach, ochyda brrr, albo kakao z kożuchami, brrr, i do kubków Społem, każdy jeden był uszczerbiony;)

paniKa

• Zadomowiona
    • galeria decoupage
« Odpowiedź #106 dnia: 09 Listopad 2012, 14:39:50 »

Rzeczywiście ta żółta krówka pewnie pasowała tam jak pięść do oka ;D ale co kto lubi.
Twoja retro wersja jest rewelacyjna! Napisałaś "dzbanek" i już, a tu tyle pytań się pojawia:
choćby motyw, znany mi, piękny kwiatowy, ale ja na swoim kaczuszki nie miałam, motylek też gdzieś odfrunął, że o pscółce nie wspomnę ;D Domyślam się, że to nie mój egzemplarz był wybrakowany, tylko twoja zdolność łączenia różnych motywów spowodowała, że całość prezentuje się tak pięknie! I chyba najważniejsze pytanie, jak uzyskać takie dużeee spękania?  :D
Zamykam listę pytań, będę teraz podziwiać ;D

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #107 dnia: 09 Listopad 2012, 14:49:50 »

Mnie się ten dzbanek ze starą umywalnią kojarzy... Teraz jeszcze miednicę musisz znaleźć i zdekupażyć!!
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Róża

• Wtajemniczona
  • Żory
« Odpowiedź #108 dnia: 09 Listopad 2012, 14:54:12 »

Zachwycający jak wszystko co wychodzi spod twoich rąk, artystyczna dusza z ciebie Dyziu nie ma co brawo
Pozdrowienia od Róży

Dyzia

• BLOG
« Odpowiedź #109 dnia: 09 Listopad 2012, 15:43:11 »

Hi, hi, dobrze Zuza kojarzy, ale to pewnie były ceramiczne dzbany, a nie takie blaszane.
Serwetka rzeczywiście jest piękna, świetnie nadaje się też do komponowania po kawałeczku,
inne rzeczy są dodane, by jakoś żywiej się zrobiło. A kaczucha wycięta z papieru i dopasowana na oko:)
Spękania pomimo jesiennej pory wyszły gigantyczne i drapieżne, musiałam nawet terpentyną zmywać, dziwne, dziwne.
Jakoś mam takie już szczęście do Sottila, ale 2 warstwy stepu 1 powinna dać podobny efekt.
A w tym przypadku zmywałam 2 razy, więc podkład miałam grubaśny:)
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 141   Do góry

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 24 zapytaniami.