Forum Decoupage

• 26 Wrzesień 2017, 09:16:52
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Bierz udział w dyskusji, jeśli podoba Ci się praca którą przeglądałaś, skomentuj ją, na pewno doda to wiary w siebie osobie która ją stworzyła.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew

Autor Wątek: Decu Dyzi - Klucznik :)  (Przeczytany 40202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dyzia

• Decupirynka nie pomoże :D
  • http://deququ.blogspot.com/
    • BLOG
Decu Dyzi - Klucznik :)
« dnia: 19 Październik 2012, 08:50:19 »

Witam na moim wątku, gdzie będę przedstawiać moje prace, na początek zacznę od butelek, bo głównie w nich się specjalizuję,
wiadomo, są najłatwiejsze do zdobycia i nie żal, gdy coś nie wyjdzie (oj, żal, żal;) ale mniej niż drewienek). Więc oto moje butelki
na nalewki i nie tylko, pokażę te najładniejsze, najciekawsze, najulubieńsze, co wcale nie znaczy, że tylko takie mi się przytrafiają:)

« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2014, 00:40:24 wysłana przez Dyzia »

Ella08

• Zdrowie masz tylko jedno
  • Wtajemniczona
Odp: Decu Dyzi
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2012, 08:57:43 »

Śliczne te twoje buteleczki i nie wiem która ładniejsza,  brawo  widać że masz talent w tej dziedzinie czekam na następne tak dobre prace.

eko-Zuza

• Totalna maniaczka decu
  • Władysławowo
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Październik 2012, 09:19:59 »

Łał!! Ale śliczne te Twoje butelki!!! Każda jedna!!! Już sama nie wiem, którą spapugować... ;D

Problem też mam z tym, którą porwać.... To zabiorę tę z cytrynkami! :) Czy to mrożone szkło zabezpieczyłaś jakoś?
Pozdrawiam Zuza :)
"Każdy kto służy innym zasługuje na miano wielkiego, a każdy kto myśli o sobie Wielki jest mały" - Jednoskrzydła

Dyzia

• BLOG
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Październik 2012, 10:06:12 »

Dziękuję za odwiedziny i cieszę się, że butelki się podobają:) Mrożonego szkła nie zabezpieczałam. Mam taką umowę z mężem,
który ozdabia butelki od środka, że zostawiam trochę pustego szkła, by widać było kolor nalewek, cóż, każdy chce widzieć swoje dzieło:)
W związku z tym muszę się trochę pogimnastykować z lakierowaniem. Za to ciemne butelki mogę ozdabiać w całości:)
Chciałabym pokazać jeszcze 3 buteleczki, tym razem na tonik i inne płyny łazienkowe, wystarczy przejść się po parku i już ma się co malować:)

Kejti

• bardzo fajny...
  • Administrator
  • Totalna maniaczka decu
  • Lublin

• 905229
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Październik 2012, 10:33:00 »

no no no... ale zrobiłaś wejście na forum! butle naprawdę piękne, dopracowane, pomysłowe, różnorodne! ja jestem pełna podziwu :)
wiem, że już od jakiegoś czasu zajmujesz się decoupage, więc początki masz już dawno za sobą, ale ja lubię popatrzeć, jak się warsztat zmienia, więc może kiedyś pokażesz nam jakieś swoje pierwsze prace :) zachęcam w każdym razie!

Chciałabym pokazać jeszcze 3 buteleczki, tym razem na tonik i inne płyny łazienkowe, wystarczy przejść się po parku i już ma się co malować:)

hihi... do parku zamiast po liście, czy kasztany to po buteleczki ;) tak też można :D uśmiałam się!

Borowina

• Stały bywalec
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Październik 2012, 11:21:33 »

Przecudowne. Ach, kiedy mnie wyjdzie choć jedna taka cudna buteleczka...zachwyciłam się, pokazałam mężowi i teraz mówi "Zrób mi też taką". Marzyciel:)

massafra

• Zakorzeniona
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Październik 2012, 12:01:42 »

Co jedna to piękniejsza...A ważka jak żywa...Cudne !

martadziadura

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Październik 2012, 12:26:03 »

Dyziu, oj piękne te Twoje butle :) Każda inna i każda wyjątkowa.  :D

hogis

• Totalna maniaczka decu
  • po sesji... ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Październik 2012, 13:57:55 »

(...) wystarczy przejść się po parku i już ma się co malować:)
I słusznie! Ja też tak robię... po pierwsze zdrowo jest pospacerować, a po drugie sprzątanie świata raz w roku to za mało... warto to robić częściej ;) Jest i trzecia pozytywna strona parkowego (tudzież leśnego) zbieractwa... skarby, bynajmniej nie dary natury, których nam jakoś nigdy mało. Butelki zbieram namiętnie, co budzi obrzydzenie mojego męża... sterylizuję i odkładam żeby "dojrzały" (czyt. żebym ja dojrzała do pracy z nimi).

Zachwyciłaś mnie bardzo swoimi butelkami :) Mam nadzieję, że równie mocno mnie zainspirowałaś i jak tylko ręka wróci do zdrowia zabiorę się za coś z moich zbiorów. "Nalewka dla dam" ma piękny kształt... skąd ta flaszeczka? po czym?
Z poważaniem - hogis

Nowy hogisowy blog http://hogistworzy.blogspot.com/

Dyzia

• BLOG
Odp: Decu Dyzi_butla
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Październik 2012, 14:05:44 »

Dziękuję za pochwały. A teraz zachęcona przez Kejti, pokażę początki, powiedzmy prace zrobione przez pierwsze pół roku.
W sumie nie mam ich znowuż tak wiele, raczej powstawały z potrzeby zagospodarowania nowego mieszkania. A więc: komódka z Ikei,
fajna rzecz bo można 2 wersje zrobić, najsampierwszej nie mogę pokazać, bo serwetka mi się potargała, opieprzyłam koleżankę, która zachęciła
mnie do decu, ale poradziła mi na żelazko przykleić:) A druga wersja trwa do dzisiaj.
Butelka z drewnianym uchem służy do oleju i bardzo ją lubię. Inne - do podlewania kwiatków, ale czas i woda już zrobiły swoje
- pochodzą one z czasów, gdy oszczędnie lakierowałam, lub czasem w ogóle nie:) Kiedyś nie dbałam o zakrętki do butelek, teraz już dbam:)
Na początku starałam się unikać kwiatków, teraz już się pogodziłam, że muszą być, odkrywając w sobie pierwiastek kobiecy zarazem.
Oto, miła dla mnie, wycieczka w przeszłość, dużo zdjęć, ale to wszystko przez Kejti;)

« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2012, 00:21:18 wysłana przez Dyzia »

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 24 zapytaniami.