Forum Decoupage24

• 16 GRUDZIE? 2017, 04:13:37
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zalogowani i czynnie uczestniczący w życiu F-m, po uzyskaniu odpowiedniej ilości postów, mają dostęp do Działów ogólnie niewidocznych takich jak - Sklepy, Nasze tajemnice czy Prośby o porady.

Reklama

Stonogi.pl - decoupage, scrapbooking, quilling. Warsztaty w Poznaniu
EKO-DECO.pl
Sklep Sosenka Decoupage
Sklep Artistiko
Sosnodrew
Strony: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 107   Do dołu

Autor Wątek: prywatna galeria leny77: urodzinowa dla szesnastolatka - str. 107  (Przeczytany 53374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

artemysz

• Totalna maniaczka decu
Odp: prywatna galeria leny77: pakiety kartek bożonarodzeniowych - str. 64 i str. 65
« Odpowiedź #650 dnia: 22 WRZESIE? 2014, 18:33:02 »

Lenka.....nie wiem, za co bardziej Cię podziwiam - za kunszt kartkowy, czy za wielkie serce dla pomagania innym... :-* :-* :-*

mokagie

• Decupirynka nie pomoże :D
Odp: prywatna galeria leny77: pakiety kartek bożonarodzeniowych - str. 64 i str. 65
« Odpowiedź #651 dnia: 22 WRZESIE? 2014, 19:54:31 »

Ech....

martadziadura

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #652 dnia: 22 WRZESIE? 2014, 22:00:18 »

Leno, ja tez uwielbiam Twoje kartki, bo masz w nich niezwykłe wyczucie smaku, najczęściej są proste, ale bardzo wysmakowane,  dopracowane i eleganckie. Bardzo dziękuję Ci, ze chcesz się z nami dzielić przepisami na nie. Najbardziej urzekły mnie karty z choinkami - są idealnie zimowo-świąteczne. Cudne po prostu :)

Marzena

• Moderator
  • Totalna maniaczka decu
  • Poznań
« Odpowiedź #653 dnia: 22 WRZESIE? 2014, 22:43:41 »

Oglądając kartki ptaszkowe i czytając opis ich wykonania byłam zachwycona efektem jaki uzyskałaś.
Ale jak zobaczyłam choinki, to już zaniemówiłam z wrażenia. Lenka po prostu nie mam słów. Twoja pomysłowość i kunszt wykonania jest, jest.. no brak mi słów. Nawet jak będę zechciała się zainspirować to pewnie mi nie wyjdą tak piękne jak Twoje
Marzena
Mój blog: www.deco-wena.blogspot.com/
Zapraszam też  na bloga Nasz serwetkowy świat www.serwetki-decoupage24.blogspot.com/
gdzie jestem częścią DT :-)

Hania

• Totalna maniaczka decu
  • Życie to gigantyczny teatr
« Odpowiedź #654 dnia: 23 WRZESIE? 2014, 10:14:13 »

Czarodziejko przepięknych,eleganckich karteczek 100x biję  brawo
Karteczka z choinkami jest przeurocza po prostu MARCEPANIK
Czytam objaśnienia i nic nie kumam choć na zlocie wiele pokazałaś a ja ciemna nadal.
 Wielkie uznanie za polskie napisy.
Każda chwila,każdy dzień jest jak piękny życia sen.Nic nie wróci drugi raz więcej doceniaj to co masz.

ewa61

• Totalna maniaczka decu
  • Konstancin
« Odpowiedź #655 dnia: 24 WRZESIE? 2014, 11:37:22 »

jestem zachwycona leno  :-* fantastyczne kartki  :-* chyba poczytam n/t embosingu  ;D

dariozooo

• Nowalijka
  • Posiadać pasję, to największe szczęście w życiu.
« Odpowiedź #656 dnia: 25 WRZESIE? 2014, 06:01:20 »

podpisuję się pod wszystkimi komentarzami obiema rękami! ;) kartki są po prostu piękne! jak bym zobaczyła taką w sklepie to bym pomyślała że drukowana :P

edith04

• Totalna maniaczka decu
    • 12987365
    • album serwetkowy i coś jeszcze
« Odpowiedź #657 dnia: 26 WRZESIE? 2014, 19:56:46 »

Piękna produkcja brawo
Pozdrowienia Edyta

Tami

• Decupirynka nie pomoże :D
« Odpowiedź #658 dnia: 02 PA?DZIERNIK 2014, 14:34:51 »

Wszyscy wiedzą, że nie lubię scrapbookingu i się nim nie zachwycam. Ale Twoje kartki są z reguły wyjątkiem potwierdzającym regułę.
Ostatnie dwie serie kartek świątecznych mnie urzekły - zwłaszcza te z choinkami. Są takie proste w wykonaniu, dość skromne bez zbędnych ozdobników, ale robią ogromne wrażenie. Bardzo stylowe, eleganckie. Sama chciałabym takie dostać.
,,Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich dosięgnąć, ale trzeba się według nich kierować." - Bernard Show

http://tamidecor.blogspot.com/

lena77

• Totalna maniaczka decu
prywatna galeria leny77: dwie kartki urodzinowe - str. 66
« Odpowiedź #659 dnia: 05 PA?DZIERNIK 2014, 16:14:33 »

Leno zamiast fundacji oddać sprzedaj je! zarobisz na tych kartkach majątek!!
a poważnie, są piękne, dopracowane, eleganckie i bardzo, ale to bardzo ekskluzywne.
Polciu!
Bardzo Ci dziękuję za tyle komplementów. Kartek nie sprzedałam, ale oddałam je z radością, bo posłużą dobrym celom. Ja do handlu się nie nadaję. Wcale a wcale ;)

Podpisuję się pod tymi słowami,  brawo Leno
Jolasiu!
Dziękuję ślicznie!

Leno dziękuję, że opisałaś, to jak powstawały te karteczki :) Są piękne! Te z choinkami naprawdę mnie urzekły - cieniowanie, stemple i krople farby - a taki niesamowity i nastrojowy efekt!!! wow!

brawo brawo brawo
Kejti!
Nie ma za co. W końcu to wcale nie jest odkrywcze z mojej strony - to jak je wykonuję. Cieszę się, że choinkowe kartki Ci się podobają. Myślę, że udało mi się na nich pokazać taki świąteczny zimowy klimat i jestem z tego dumna.

Lenka.....nie wiem, za co bardziej Cię podziwiam - za kunszt kartkowy, czy za wielkie serce dla pomagania innym... :-* :-* :-*
artemyszo!
Wielkie dzięki za takie słowa!

Ech....
mokagie!
Hmmm... Zupełnie nie wiem, co mam napisać na tak zwięzła Twoją wypowiedź!  ;D ;D ;D

Leno, ja tez uwielbiam Twoje kartki, bo masz w nich niezwykłe wyczucie smaku, najczęściej są proste, ale bardzo wysmakowane,  dopracowane i eleganckie. Bardzo dziękuję Ci, ze chcesz się z nami dzielić przepisami na nie. Najbardziej urzekły mnie karty z choinkami - są idealnie zimowo-świąteczne. Cudne po prostu :)
martadziadura!
Stokrotnie dziękuję za tyle miłych słów w komentarzu! Ja prosta baba jestem to i proste kartki mi wychodzą!  ;D ;D ;D Zamówiłaś stempel z choinką?

Oglądając kartki ptaszkowe i czytając opis ich wykonania byłam zachwycona efektem jaki uzyskałaś.
Ale jak zobaczyłam choinki, to już zaniemówiłam z wrażenia. Lenka po prostu nie mam słów. Twoja pomysłowość i kunszt wykonania jest, jest.. no brak mi słów. Nawet jak będę zechciała się zainspirować to pewnie mi nie wyjdą tak piękne jak Twoje
Marzenko!
Bardzo mi miło czytać takie słowa, ale uczciwie zawsze piszę, że nie wszystkie pomysły są mojego autorstwa i część rzeczy to po prostu moje wariacje na temat tego, co podpatrzyłam gdzieś w Internecie. Nie robię wiernych kopii tego, co mnie inspiruje, ale zdarza się, że podobieństwo jest duże. Tak jest właśnie z kartkami choinkowymi. Wprowadziłam tam pewne wariacje, ale w tym przypadku trudno odbiec daleko od oryginału. Za to ta z ptaszkami to całkowicie moja koncepcja. Choć pewnie gdzieś ktoś już coś podobnego wymyślił. :) No i jestem całkowicie pewna, że jesteś w stanie zrobić kartki nawet lepsze niż te moje.

Czarodziejko przepięknych,eleganckich karteczek 100x biję  brawo
Karteczka z choinkami jest przeurocza po prostu MARCEPANIK
Czytam objaśnienia i nic nie kumam choć na zlocie wiele pokazałaś a ja ciemna nadal.
 Wielkie uznanie za polskie napisy.
Haniu!
Serdecznie Ci dziękuję za komplement! na zlocie bawiłyśmy się tylko tuszowaniem, co jest dobrym punktem wyjścia do kolejnych doświadczeń kartkowych i nie tylko. A napisy polskie to zasługa sklepu internetowego lemonadestamps. Mają naprawdę fajne stemple z napisami.

jestem zachwycona leno  :-* fantastyczne kartki  :-* chyba poczytam n/t embosingu  ;D
ewa61!
Ty nie czytaj tylko kup nagrzewnicę! Ta technika to żadna filozofia. Naprawdę! Dziękuję za słowa uznania pod adresem moich kartek!

podpisuję się pod wszystkimi komentarzami obiema rękami! ;) kartki są po prostu piękne! jak bym zobaczyła taką w sklepie to bym pomyślała że drukowana :P
dariozooo!
Dziękuję za wizytę w moim wątku i miłe słowa!

Piękna produkcja brawo
edith04!
Dziękuję z całego serca!

Wszyscy wiedzą, że nie lubię scrapbookingu i się nim nie zachwycam. Ale Twoje kartki są z reguły wyjątkiem potwierdzającym regułę.
Ostatnie dwie serie kartek świątecznych mnie urzekły - zwłaszcza te z choinkami. Są takie proste w wykonaniu, dość skromne bez zbędnych ozdobników, ale robią ogromne wrażenie. Bardzo stylowe, eleganckie. Sama chciałabym takie dostać.
Tami!
Niezwykle mi przyjemnie czytać takie komentarze jak Twój! Dziękuję bardzo!

Z różnych względów w ostatnim czasie działam w zasadzie okazjonalnie. A zatem kolejne dwie kartki urodzinowe.

Pierwsza to kartka dla mojej koleżanki Moniki - zakupoholiczki.
Pomysł nie jest mój. Kiedyś widziałam podobny motyw na kartce w Internecie. Widziałam, że będzie idealny właśnie dla niej i nie pomyliłam się.  Kartka się spodobała i to nawet bardzo.
A jak ją zrobiłam? Nóżki i rączki wycięłam z grubszego papieru akwarelowego i pomalowałam farbami akwarelowymi. Następnie wycięłam z kolorowego papieru sukienkę. No i wyprodukowałam te mikroskopijne torby na zakupy z cudnych papierów, które dostałam od artemyszy. To była najbardziej kłopotliwa część do wykonania.
Potem z białego brystolu wycięłam kwadrat, na którym zaembosowałam na gorąco napis z życzeniami srebrnym proszkiem, zaokrągliłam mu rogi i przykleiłam na dystansach do bazy kartkowej.   
Na tak przygotowany podkład zakompnowałam poszczególne elementy kartki i przykleiłam - oczywiście na dystansach.
Oto efekt końcowy:

Druga kartka to kolejna wariacja na temat tuszowania Distressami. Kartka prosta do zrobienia.
Najpierw przygotowałam sobie przy pomocy tuszów i maski kolorowe tło. Potem na bazę kartkową przykleiłam granatowy kartoniki z drobinkami srebra. Na to poszło na dystansach moje wytuszowane tło, a na koniec wstążka z życzeniami zaembossowanymi srebrnym proszkiem na gorąco. Wstążka jest zrobiona taż z tego granatowego kartonu, ale wykorzystałam jego "lewą" stronę, gdzie tych drobinek srebra jest znacznie mniej. Całość wykończona brokatowymi kwiatuszkami. Powstało coś takiego:

« Ostatnia zmiana: 05 PA?DZIERNIK 2014, 16:17:48 by lena77 »
PRZYDASIOWY BAZAREK - zajrzyj, może coś Cię zainteresuje:
http://decoupage24.pl/forum/index.php?topic=4545.60
Strony: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 107   Do góry

Strona wygenerowana w 0.391 sekund z 29 zapytaniami.