Forum > Witalnik :))

Witam wszystkich decoupage-maniaków!

(1/6) > >>

Farba:
Witam wszystkich decoupage-maniaków! Podobnie jak wszyscy zgromadzeni na tym forum, jestem oczarowana i zniewolona przez niebiańsko piękne i absolutnie fantastyczne Wasze prace.
Jestem pod wielkim wrażeniem Waszej wiedzy a także zaangażowania i pomocnej dłoni dla tych ,którzy wołają S.O.S.
Oprócz pięknie wykonanych prac podoba mi się również atmosfera jaka panuje na tym forum-życzliwość,kultura słowa i ludzie pozytywnie zakręceni na punkcie swojego hobby.

Postanowiłam dołączyć do Waszego grona,by móc wzbogacić swoją wiedzę,poradzić się w trudnych kwestiach a może w niedalekiej przyszłości także pochwalić się swoim stadkiem.
Mówię o stadku,gdyż lista moich chciejstw jest...długa?
Jestem początkująca w tej dziedzinie,ale mam nadzieję,że z Waszą pomocą i fachową literaturą będę w stanie stworzyć swoje pierwsze udane prace.

Obecnie zbieram potrzebne materiały do nauki i szperam w Waszych wątkach  :)

nanka:
witaj Kasiu :) znajdziesz tu mnóstwo cennych wskazówek,  szperaj, przyglądaj się i pokaż swoje początki  w decu i nie tylko...lubimy się chwalić tym co umiemy  :D
                                                     8-0

gdzidzia:
Witaj Kasiu. 8-0
 Cieszę się, że dołączyłaś do nas. Masz rację na naszym forum jest cudowna atmosfera, Dziewczęta są miłe, chętne do pomocy i dzielą się swoja wiedza. Z niecierpliwością czekam na Twoje prace.

KWioletta:
Witaj
:) :) :) :) :) :)

marcik:
Witaj w naszym gronie :) rozgość się i szybciutko pokazuj co zmalowałaś  ;D ;D ;D chętnie obejrzymy i skomentujemy  ;) no i poradzimy  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej