Forum Decoupage24

• 20 Lipiec 2018, 10:39:49
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowo zalogowanych użytkowników zapraszamy do Witalnika - napisz kilka słów o sobie - mile widziana fotka na awatarku.

Reklama

Sklep Artistiko
EKO DECO
Sklep Sosenka Decoupage
Strony: 1 ... 38 39 [40] 41   Do dołu

Autor Wątek: Asket hand made  (Przeczytany 33443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maoogosia

• Totalna maniaczka decu
  • Piła
    • 6052898
Odp: Asket hand made
« Odpowiedź #390 dnia: 02 Czerwiec 2009, 20:27:04 »

Asket-manekin i taca wyrwały mnie z kapci!.....
Nie oddaje to i tak tego co chciałabym powiedzieć...- tkwię po prostu w niemym zachwycie!

bajka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #391 dnia: 29 Lipiec 2010, 23:18:44 »

Witaj Asket ! Zobacz jak dawno Cię nie było na forum.... hm...  pokaż coś ładnego  ;D ;D

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #392 dnia: 29 Lipiec 2010, 23:32:10 »

Coś ładnego to można oglądać na stronie i blogu Asket-nie sądzę żeby chciała zostać czynną forumką.  :laugh:
carmen

bajka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #393 dnia: 29 Lipiec 2010, 23:58:53 »

a ja chciałam tak miło zaprosić Asket do naszego grona....  no i nie udało mi się , czy nie powinno się być miłym , bo wszystko można zobaczyć na blogu Asket ??  :emot16:

carmen

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #394 dnia: 30 Lipiec 2010, 00:07:03 »

Bajko-widziałam dziś kilka razy na f-m- Asket i co mam o tym sądzić? byłaś i jesteś miła,ale nie napraszaj się-jeśli zechce to pokarze tak jak na innym f-m.  :laugh: widać ma swoje priorytety  :laugh:
carmen

ASKET

• Zasiedziała
  • Zapraszam na bloga! ASKET
    • 1399896
    • PasjaDecoupage.pl
« Odpowiedź #395 dnia: 30 Lipiec 2010, 00:46:50 »

Chyba mnie któraś u Was myślami ściągnęła, bo z rok nie zaglądałam na forum. Nie dlatego, że nie chcę, bo lubię pobuszować, tylko z braku czasu. Internet musiałam ograniczyć tylko do niezbędnych klików, czyli poczta, moje strony i zakupy w sieci. To wszystko. Stron mam kilka, więc jest co robić, zwłaszcza, że wszystkie administruję sama. Zresztą faktycznie jest tak, że trochę osób zagląda na bloga, a ja nie mam ciągle nowych prac i nie wyciągam ich z kapelusza :). Pokazuję to, co aktualnie mam na warsztacie, a nie ma tego dużo.
Widzę, że to forum zupełnie się zmieniło od czasu kiedy tu zaglądałam i jest wiele utalentowanych osób. Dzisiaj właśnie pooglądałam sobie trochę wątku Waszej ostatniej zwyciężczyni i bardzo mi się podobają, ale jeszcze nie przejrzałam całego wątku, więc napiszę coś później.
Skoro wywołałyście mojego ducha do tablicy to pokażę kilka ostatnich prac, ale pewnie większość już widziałyście na moich stronach.

stolik szklany wykonany techniką na opak. Zaletą jest to, że nie trzeba go długo lakierować :)

Więcej zdjątek znajdziecie na blogu:

Kolejna dama na blejtramie, ale niestety popsułam ją przez crackle, bez crackle wygląda bardziej elegancko. Zresztą sami zobaczcie:

Zawieszka do mojej łazienki:

i pudełko po butach zrobione naprawdę na szybko w ciągu dwóch godzin.

No i moje ostatnie konewki, które bardzo lubię:
Z jeżynkami i z różami, jest jeszcze trzecia z truskawkami, ale nie zrobiłam jej zdjątka

serduszko do kompletu
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2010, 00:49:40 by ASKET »

bajka

• Totalna maniaczka decu
« Odpowiedź #396 dnia: 30 Lipiec 2010, 00:53:41 »

Dama bez kraka delikatniejsza ....  ale wszystkie prace , jak zwykle perfekcyjne . Fajnie ,że pokazujesz swoje prace na forum , oczywiście widziałam je wcześniej na blogu
 brawo brawo brawo :jest_ok:

nanka

• Totalna maniaczka decu
    • 20419800
« Odpowiedź #397 dnia: 30 Lipiec 2010, 09:01:53 »

no taaak, ja też bywam na blogu Asket, właściwie tam zaczynałam podglądać techniki decoupade, a i poczytać lubię ;) Oceniać prace nie sposób, są jedyne w swoim rodzaju, mają swój własny klimat stworzony choćby poprzez świetne prezentowanie na zdjęciach. Nie każdemu to musi się podobać, ale mnie tak.
Z Asket jest tak - albo pokochasz i wracasz nawet mając już inne wzorce, albo nie chwyci za pierwszym razem i zapomnisz. Ja jestem ta pierwsza :) Zawsze znajdę coś co mnie zachwyci, dziś zawieszka z napisem toaleta, mówię serio, przecież można napisać cokolwiek. Piękny motyw róży na tle starej ściany-cudna ta zawieszka  :)

Bożenna

• Totalna maniaczka decu
  • "Jak dobrze wstać skoro świt"
    • "Marzenia o świcie"
« Odpowiedź #398 dnia: 01 Sierpień 2010, 07:10:29 »

ASKET Twoje prace są cudowne i koniecznie muszę zajrzeć do Twojej magicznej pracowni ,
aby  obejrzeć je na żywo i zakupić drewienko na zawieszkę , bo mi się bardzo podoba. :)
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2010, 07:13:19 by BoĹźenna »
"Jedna bitwa szerzej otwiera nam oczy, niż dziesiątki lat spokojnych rządów."

dorcia

• Totalna maniaczka decu
  • Paulo Coelho-bo w oczach tkwi siła duszy
« Odpowiedź #399 dnia: 01 Sierpień 2010, 10:49:30 »

piekne prace musiałabym przyjśc do Ciebie na szkolenie-w oko wpadł mi stolik-cudo,no i jeszcze konewka i serduszko w kwiatki.Często oglondam Twoje prace w necie bo jest na czym oko zawiesic.Za prace wielkie brawa  brawo  brawo
Strony: 1 ... 38 39 [40] 41   Do góry

Strona wygenerowana w 0.228 sekund z 29 zapytaniami.